Конкурс за Social impact Award награде

Social Impact Award je највећи пројекат у Европи посвећен студентима на тему друштвеног предузетништва.

Основан је од стране Универзитета за бизнис и економију из Беча и Impact HUB-а, са циљем промоције друштвеног предузетништва међу студентима, кроз едукацију, инкубацију и такмичење.

Social Impact Award нуди прилику студентима да конкуришу са својом идејом за покретање друштвених предузећа и добију почетни капитал, менторски програм и пут на међународну конференцију у Бечу.

Награда је намењена студентима који желе да реше неки друштвено-еколошки проблем на иновативан начин кроз пројекте, иницијативе или организације.

Конкурс за Social Impact Award награде је отворен.

Рок за пријаву: 24. април 2016.

Услови конкурса:

• појединци – студенти државних и приватних универзитета у Србији
  • тимови - половину тима морају чинити студенти државних и приватних универзитета у Србији, а другу половину тима не могу чинити чланови старији од 35 година.
  • идеје за пројекат или бизнис који решава неки друштвени или еколошки проблем, које још нису спроведене, као и оне које су у почетној фази имплементације (већ имплементирани пројекти могу аплицирати ако је датум њиховог оснивања након 01. јануара 2015.)

Пријава за овај програм се одвија на адреси: пријава

Више информација о овом програму можете наћи на званичном сајту програма