Конкурс за праксу у области controllinga

Компанија Менаџмент центар Београд, лидер у области controllingа у Србији, расписала је конкурс за праксу у области controllinga.

За овај програм праксе могу конкурисати дипломци Економског факултета, као и студенти завршних година који имају 2-3 испита до краја студија, који су заинтересовани за рад и усавршавање у области controllinga.

Место одвијања праксе: Београд

Трајање праксе: 6 месеци

Опис праксе:

• Креирање извештаја за менаџере
  • Развој controlling тржишта

Током трајања праксе, полазници праксе похађају интензивну обуку. По завршетку читавог програма праксе, постоји могућност запослења.

Кандидати током програма примају месечну новчану накнаду у износу од 10 000 динара.

Рок за пријаву: 08. април 2016.

Кандидати заинтересовани за пријаву треба да доставе свој CV на имејл: bojan.scepanovic@mcb.rs

Више информација можете видети на званичном сајту програма, као и на фејсбук страници компаније.