Конкурс за праксу у компанији Фиат Аутомобили Србија

Драги студенти,

Представљамо вам нови програм стручне праксе који се реализује у сарадњи Универзитета у Крагујевцу и компаније Фиат Аутомобили Србија. Уколико желите да стекнете ново, практично искуство и желите прилику да примените ваше досадашње стечено  знање  и допуните га новим садржајима пријавите се на

Конкурс за пријаву студената за стручну праксу у компанији
Фиат Аутомобили Србија

Рок за пријаву: 02. март 2015. године, до 14:00 сати

Конкурс је отворен за обављање стручне праксе у следећим секторима:

ФАС_1: ПРЕСЕРАЈ
ФАС_2: КАРОСЕРИЈА
ФАС_3: ЛАКИРНИЦА
ФАС_4: МОНТАЖА

Опис активности и очекивани резултати стручне праксе:

• Активности везане за WCM (World Class Manufacturing: Focused Improvement and Quality Control Pillar)
  • Рад на пројектима (Major or/and Advanced Kaizens)
  • Током припреме пројеката, практиканти ће бити у прилици да се упознају са процесима производње у релевантној области (Press, Body, Paint, Assembly)
  • Очекивани резултати: успешна реализација пројеката

Профил кандидата:

• студент мастер академских студија Факултета инжењерских наука Универзитета у Крагујевцу (Машинско инжењерство, Аутомобилско инжењерство, Инжењерски менаџмент, Индустријско инжењерство)*
  • студент мастер академских студија хемије на Природно-математичком факултету**
  • добро познавање енглеског језика

Документа за пријаву:

• CV
  • Мотивационо писмо
  • Потврда са факултета (или копија индекса)
  • Препорука професора

Напомене:

• Трајање праксе, као и радно време, биће договорени са ФАС-ом, по одабиру кандидата.
  • Сви одабрани кандидати ће имати додељеног ментора праксе.
  • Предвиђен је пробни период у трајању од 10 дана, током ког ће ментори извршити процену рада практиканта.
  • Током трајања праксе, студентима је обезбеђена исхрана у кантини ФАС-а.
  • *Студенти мастер академских студија Инжењерског менаџмента и Индустријског инжењерства се могу пријавити за програм стручне праксе уз услов да су завршили основне студије Машинског инжењерства или Аутомобилског инжењерства на Факултету инжењерских наука Универзитета у Крагујевцу.
  • **Студенти мастер академских студија хемије се могу пријавити само за стручну праксу ФАС_3 Лакирница

Сви заинтересовани кандидати могу послати пријавна документа на: razvojkarijere@kg.ac.rs  (у поље предмет мејла уписати Пријава за стручну праксу - ФАС) или  их донети лично у Центар (Ректорат, 2. спрат зграда између Правног и Економског факултета), од 8:00 до 16:00 часова, са назнаком за коју позицију се пријављујете: ФАС_1, ФАС_2, ФАС_3 или ФАС_4).