Конкурс „Петар Дамјановић“ за избор најбољих радова из области машинства

Компанија ОСА Рачунарски инжењеринг отворила је ове године девети по реду јавни конкурс „Петар Дамјановић“ за избор најбољих радова из области машинства.

Радови подразумевају израду техничке документације за машине, уређаје и носеће металне конструкције помоћу програмског пакета Autodesk Inventor Professional 2016.

Право учешћа на конкурсу имају сви студенти високих школа и факултета, уз могућност коришћења пробних верзија софтвера Autodesk Professional 2016.

Рок за пријаву радова: 01. октобар 2015. године
Рок за предају радова са пратећом техничком документацијом: 31. октобар 2015.

Циљ конкурса "Петар Дамјановић" је представљање младих стручњака широкој јавности, али и компанијама из машинске индустрије и производње који ће имати прилику да на лицу места упознају ауторе пројеката.

На овогодишњем конкурсу биће додељене 3 награде: за освојено прво место награда ће бити 1.000 еура, награда за друго место износиће 500 еура, а треће 300 еура. Победнички радови студената, као и радови који су ушли у ужи круг такмичења биће представљени током доделе награда уз стручни коментар чланова жирија.

Више о програму и начину пријаве можете видети овде.

Извор: studentskizivot