Конкурс Фонда за младе таленте за студије у иностранству за академску 2015/16. годину

Фонд за младе таленте Републике Србије расписао је Конкурс за стипендирање најбољих студената студија другог и трећег степена на универзитетима земаља чланица Европске уније и Европске асоцијације за слободну трговину (EFTA) и на водећим светским универзитетима за школску 2015/2016. годину.

Конкурс ће бити отворен до 16. октобра 2015. године.

Право на стипендију ће имати студенти који уписују студије другог и трећег степена на универзитетима земаља чланица Европске уније и Европске асоцијације за слободну трговину (ЕFTA) и на водећим светским универзитетима.

Комплетан текст конкурса, обавезан образац за пријаву на конкурс, списак водећих светских универзитета и пример изјаве о редовном студирању и боравку у иностранству можете преузети овде.