Изазов за студенте и дипломце у компанијi PepsiCo

Компанија PepsiCo ове године покреће 4. пут за редом глобални изазов за студенте и дипломце Dare To Do More (Усуди се да постигнеш више).

Програм Dare to do more је такмичарског карактера и састоји се из неколико фаза: студија случаја, интервју, програм менторства и велико финале. Кроз студију случаја, учесници имају задатак да осмисле најкреативније решење и најбољи ће бити интервјуисани за неку од отворених позиција. Најиновативнија решења ће бити презентована стручњацима наше компаније на великом онлајн финалу и ући ће у избор за занимљиве и вредне награде.

За програм могу конкурисати студенти и дипломци без радног искуства или са радним искуством до 3 године.

Циљ овог програма је да најбоље кандидаткиње и кандидати искористе своја знања и буду иноватори у индустрији хране и пића, али и да наставе да се развијају и стичу искуство у компанији PepsiCo.

У оквиру програма компанија је у потрази за два кандидата која ће бити радно ангажована: у тиму финансија у Београду и у тиму машинских инжењера у фабрици у Маглићу.

Пријаве трају до 17. јуна 2021.године

Пријаве се обављају путем овог линка на страници: daretodomoreeurope.pepsico.com