ISFiT 2015 - Међународни студентски фестивал Трондхејм, Норвешка
ISFiT je светски највећи међународни студентски фестивал који се одржава сваке друге године, теме су му повезане са социјалним и политичким питањима од међународног значаја.

ISFiT 2015 ће се одржати од 05. до 15. фебруара 2015. у Трондхејму у Норвешкој. Тема овогодишњег фестивала је корупција.

Профил кандидата: студенти, старији од 18 година; неопходно познавање енглеског језика.

Рок за пријаву: 30. септембар 2014. године

Пријавни формулар на адреси: пријава

Приликом пријаве за Фестивал, заинтересовани кандидати се пријављују и за једну од 18 радионица коју ће похађати током читавог Фестивала. Више о радионицама видети овде.

Смештај и храна током трајања Фестивала обезбеђени од стране организатора.

Трошкове пута и визе сносе заинтересовани кандидати.

Кандидати који немају довољно новца за пут, могу аплицирати за финансијску помоћ приликом попуњавања пријавног формулара, тако што ће написати есеј и објаснити зашто им је помоћ потребна. С тим што свакако треба рачунати на то да ISFiT има ограничена новчана средства предвиђена за ове сврхе.

Више о програму и начину пријаве видети овде.

Извор: najstudent