Интернет магазин СТАВ СТУДЕНАТА: ПОЗИВ БУДУЋИМ КОЛУМНИСТИМА

Интернет магазин СТАВ СТУДЕНАТА позива све младе и амбициозне студенте са факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу да се прикључе магазину СТАВ СТУДЕНАТА и постану део ауторског тима.

Талентованим младим људима овај конкурс пружа прилику да постану колумнисти овог магазина и својим писањем, цртањем или фотографијом учествују у стварању друштва.

Заинтересовани кандидати могу се јавити путем мејла: redakcija@stavstudenata.com или оставити поруку на фејсбук страници овог магазина.

СТАВ СТУДЕНАТА је настао у циљу да младе академце упути у најновија дешавања на факултетима, пружи информације и погледе о актуелним дешавањима у нашем друштву, прикаже све интересантне новости из света културе и саветима успешних, бивших и садашњих студената, носиоцима индекса олакша обављање свакодневних активности.