Интернационална конференција за омладину у Крушеву

Једанаеста интернационална конференција за младе „Европске вредности за будућност земаља Југоисточне Европе“ одржаће се у Крушеву, у Македонији од 19 – 23. 09. 2013. године.

Циљ ове конференције је да охрабри младе људе да буду фасилитатори спољнополитичког дијалога и мултипликатори европских вредности у свом друштву.

За конференцију се могу пријавити лидери и активисти старости од 18 – 30 година из Србије, Македоније, Албаније, Босне и Херцеговине, Бугарске, Хрватске, Француске, Грчке, Немачке, Црне Горе, Словеније и Турске.

Учешће је бесплатно. Остали трошкови током трајања конференције (смештај, главни оброци и паузе за кафу) ће бити покривени стипендијама у оквиру пројекта. Учесници ће морати да покрију 20 % путних трошкова до места где се конференција одржава.

Рок за пријаву: 01. 09. 2013.

Више о програму и начину пријаве видети на: www.krusevoconference.org.mk

Извор:

www.najstudent.com