Иновативна платформа за представљање истраживачких пројеката у свим научним дисциплинама Немачке службе за академску размену (DAAD)

Информативни центар Немачке службе за академску размену у Београду (DAAD) у сарадњи са Фондацијом Конрад Аденауер, Гете Институтом и Универзитетом у Београду организоваће, трећу годину заредом у Србији, Falling Walls Lab - иновативну платформу за представљање истраживачких пројеката у рангу научног пробоја у свим научним дисциплинама.

Falling Walls Lab је намењен студентима свих нивоа студија, истраживачима и научницима.

Апликације за учешће на Falling Walls Lab Serbia се шаљу путем ЛИНКА

Позив за учешће можете погледати ОВДЕ.

Рок за пријаву: 12. мај 2019. године.

Falling Walls Lab Serbia ће бити одржан у Гете Институту 9. јуна 2019. године. Учесници Lab-а биће у прилици да присуствују и радионици Science Communication.

Сви учесници ће имати три минута за представљање иновативности своје идеје, односно  пројекта, стручном жирију.

Победник српског Falling Walls Lab-а као награду добија учешће у финалном Falling Walls Lab у Берлину 8. новембра 2019. године, као и присуство на Falling Walls конференцији 9. новембра 2019. године.