ИФМСА Конкурс за једномесечне студентске размене у иностранству

Комитет за Међународну Сарадњу Студената Медицине ИФМСА – Локални комитет Крагујевац - отворио је Конкурс за доделу 21 места за једномесечну студентску размену у медицинско-универзитетским центрима широм света у оквиру званичног ИФМСА програма који се може реализовати од априла 2019. до марта 2020. године.

Чешка, Мексико, Шпанија, Египат, Украјина, Белгија, Пољска, Литванија, Грчка, Италија, Португалија, Малта, Турска, Бразил или Тунис могу бити земље у којима студенти Факултета медицинских наука Универзитета у Крагујевцу могу обавити студентску размену.

Рок за пријаву кандидата отворен је до 25. новембра 2018. године

Пријаве слати електронском поштом на адресу:  ifmsa.kragujevac@gmail.com

Пријављени кандидати полагаће тест познавања енглеског језика 27. новембра 2018. године. Прелиминарна ранг листа биће објављена 28. новембра а коначна 29. новембра.

Више информација можете погледати на Фејсбук страници Локалног комитета Крагујевац – ОВДЕ или на сајту IFMSA Serbia – ОВДЕ.