Go Green in the City Challenge 2016.

Schneider Electric, интернационална компанија специјализована за област управљања енергијом, у 2016. години организује 6. годишњу глобалну студију случаја: Go Green in the City Challenge.

Тема такмичења: Иновативна решења за ефикасно управљање енергијом у гардовима

У овом програму могу учествовати студенти инжењерства и бизниса, старији од 18 година, који тренутно похађају основне (најмање 2. годину) или мастер студије.

Такмичење је отворено за тимове од два учесника, од којих бар један мора бити женско, а оба члана тима морају студирати у истој земљи током трајања такмичења.

Такмичење ће бити отворено у јануару 2016. године. Заинтересовани кандидати пре отварања такмичења могу обавити предрегистрацију путем овог линка

Процес пријаве за такмичење:

• Регистрација
  • Попуњавање профила
  • Формирање тима
  • Подношење идеје

12 најбољих тимова биће позвано да у септембру 2016. године у Паризу представе своје идеје и боре се за пут око света и прилику за запослење у овој компанији.

Више информација о програму можете видети овде.

Извор: najstudent