Додела стипендија Баварског високошколског центра за постдипломске студије апсолвентима из Србије за академску 2018/2019. годину

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију да ће Баварски високошколски центар за Средњу, Источну и Југоисточну Европу – BAYHOST  у 2018/2019. години доделити стипендије за постдипломске студије апсолвентима из Републике Србије.

Центар додељује годишње сипендије у месечном износу од 735 евра, са могућношћу продужетка стипендије на максимално две године (укупно три године), као и стипендије у трајању од годину дана ради научно-истраживачког боравка у Баварској.

Рок за пријаву је 01. децембар 2017. године.

Више информација, текст конкурса и начин пријаве можете погледати на сајту Баварског високошколског центра ОВДЕ