Бесплатна радионица за студенте

Драги студенти и дипломци,

Још једна прилика да научите нешто ново и допуните ваша практична знања: Emisia Consulting d.o.o. вас позива на бесплатну ЈАВА радионицу.

Радионица је намењена младим људима који познају објектно оријентисано програмирање, упознати су са основама Јава програмског језика и намеравају да своје знање надограђују користећи најновије технологије. Циљ радионице је стицање потпуне основе за даљи напредак кроз праксу или рад на пројекту, интензивно развијање организационих способности, ефикасност при самосталном и тимском раду.

Радионица почиње 09. јула 2016. траје 6 недеља и одржаваће се суботом у термину од 10 до 14 часова у просторијама компаније Emisia Consulting. Детаљан програм радионице можете видети овде.

Сви заинтересовани могу своје пријаве са радном биографијом (CV) послати на:  radionica@emisia.net, са назнаком “Радионица 2016”.

РОК ЗА ПРИЈАВУ ЈЕ 16.06.2016.

Уколико сте спремни да стекнете нова знања и при том добијете могућност за запослење у успешној софтверској компанији , ово је права прилика за вас!