400 стипендија за Мастер студије у Милану

Конкурс за упис мастер студија на Универзитету "Politecnico di Milano" биће отворен до 18. новембра 2019. Настава почиње у септембру 2020.

ОБЛАСТ СТУДИЈА: Дизајн, Архитектура, Инжењерство.

Проф. Иван Мангов је представник универзитета "Politecnico di Milano" за Србију, Црну Гору и БиХ. За додатне информације о стипендијама и асистенцију приликом конкурисања, као и обавезну регистрацију кандидата, пишите на адресу ivan.mangov@gmail.com

Сви пријављени студенти биће узети у обзир за доделу ПЛАТИНИУМ, ГОЛД и СИЛВЕР стипендије, као и ДСУ стипендије.

"Politecnico di Milano" додељује најбољим студентима "ПЛАТИНИУМстипендије у износу од 13. 886€.

Студенти који добију "ГОЛД" стипендију, у износу од 8.886€ годишње, имаће покривене трошкове смештаја у студентском кампусу као и покривене трошкове школарине.

"СИЛВЕР" стипендија покрива трошкове школарине у износу од 3.886€ годишње.

Пријављивање на мастер студије се не наплаћује, а сви пријављени кандидати биће узети у обзир за доделу стипендија.

Више о конкурсу погледајте овде