3E+ летња школа, Вроцлав 2019.

Вроцлав Универзитет науке и технологије организује 7. по реду летњу школу 3Е+ (Energy, Excellence and Excitement), која ће се одржати између 1. и 26. јула 2019. године у Вроцлаву.

Ова летња школа кандидатима из читавог света пружа прилику да похађају интерактивне курсеве у трајању од 60 сати и раде у малим групама (максимум 10 људи), науче пољски језик и упознају пољску културу, посте Доњу Шлезију и Краков, виде лепоте Вроцлава и стекну пријатеље из читавог света.

Доступно је 17 програма, од којих сваки носи 4 ЕСПБ бода. Преглед доступних курсева можете наћи овде.

Рок за пријаву: 30. април 2019.

Информације о начину пријаве можете наћи овде

Брошуру програма можете погледати овде.

Кандидати заинтересовани за учешће у овој летњој школи плаћају котизацију у износу од 950 евра, која покрива трошкове учешћа, смештаја, исхране и друштвених активности.

Кандидати морају из својих средстава покрити трошкове авио-превоза и визе (уколико је потребна), трошкове осигурања и трошкове живота.

Кандидати који се за ову летњу школу пријаве до 25. марта остварују попуст у висини котизације.

Студенти из партнерских институција које имају потписане важеће интеринституционалне Еразмус+ уговоре остварују специјални попуст од 10% на износ котизације.

Више информација о трошковима учешћа можете наћи овде.

Више информација о овој летњој школи можете наћи овде.

За сва додатна питања можете се обратити путем имејла events@pwr.edu.pl.