Институт економских наука организује

20. летњу школу економије
"Macroeconomics of emerging markets - From Crisis Backyard to the Poles of Growth".

Школа ће се одржати у Београду, у просторијама Института економских наука (Змај Јовина бр. 12) у периоду од 3. до7. јула 2017. године.

Више информација о школи, предавачима и начину пријављивања можете наћи ОВДЕ и на следећем ЛИНКУ

И ове године, студенти завршних година факултета из области економије и сродних наука из земље и региона, имаће прилику да чују предавања реномираних домаћих и иностраних предавача. Школа је бесплатна за све селектиране полазнике. За студенте ван Београда биће обезбеђен одговарајући смештај.

Пријавне формуларе и остала неопходна документа за пријаву можете послати на e-mail isse@ien.bg.ac.rs најкасније до 10. јуна 2017. године.