Информативни дан у оквиру Такмичења за најбољу студентску идеју

Драги студенти,

Са задовољством вас обавештавамо да је покренуто Такмичење за најбољу студентску идеју на Универзитету у Крагујевцу. Искористите прилику да на овом такмичењу представите своју идеју, стекнете нова знања и искуства у изради пословног плана, финансирања, представљање инвеститорима и сл.

Више о такмичењу можете сазнати овде.

Уколико желите да се информишете о Такмичењу за најбољу студентску идеју, позивамо Вас да се пријавите на информативне дане који ће се одржати:

•  07.03.2017. у 13 часова на Факултету инжењерских наука у Малом амфитеатру објекта А и
  •  08.03.2017. у 12 часова на Економском факултету у Свечаној сали

У овим терминима ћемо вам детаљно објаснити како да се пријавите, који су услови такмичења, како да користите Inno student платформу, какав је календар распореда такмичења, какве вас обуке очекују, које награде можете добити и још много тога. Дискутоваћемо са вама и решити све ваше дилеме у вези са учествовањем на такмичењу.

Молимо Вас да ваше учешће потврдите једноставном online пријавом на овом линку. Остављена Вам је могућност да чекирате оба термина.

За више информација о информативним данима као и о такмичењу можете добити слањем имејла на bsokg@kg.ac.rs