Уколико сте заинтересовани и желите да чујете више информација о могућностима за усавршавање и даље школовање у Француској, Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу вас позива на презентацију стипендија француске Владе.

Уторак, 26. јануар 2016. са почетком у 12:00 часова
у просторијама Центра за развој каријере.

На презентацији ће бити представљене могућности стипендирања за студенте из Србије који желе да наставе школовање у Француској, преко следећих програма:

- Стипендије за мастер 2 (све области)
- Стипендије за докторат у ко-менторству
- Пост мастер програм Коперник

Стипендије покривају трошкове школарине (у износу до 1000 €) и живота у Француској, као и социјалног осигурања. Изабрани студенти добијају статус „стипендисте Француске Владе” који им омогућава додатне погодности, као што су помоћ око проналажења смештаја итд.

Презентацију ће држати представница агенције Campus France у оквиру Француског института у Србији.

Како бисте се на време информисали и пријавили за ове програме,
придружите нам се на презентацији!

Како бисмо што боље организовали ову презентацију, молимо заинтересоване да се пријаве овде

campus-france.jpg

Рок за пријаву за ове стипендије: 09. март 2016.
Додатне информације: www.institutfrancais.rs
Facebook: Campus France Serbie