Представљање програма стручне обуке ProCredit банке за младе дипломце и студенте завршних година:
Програм младих банкара

Драги дипломци и студенти,

позивамо Вас на OPEN DAY ProCredit банке на нашем Универзитету

У петак, 12. јуна од 12 до 14 часова имаћете прилику да се упознате са програмом Младих банкара и да чујете пуно савета који вам могу користити у вашој каријери.

Убележите термин и посетите инфо-штанд  ProCredit банке  на платоу испред Ректората.

Након тога, за оне који размишљају о каријери у банкарству, финансијама, HR-у организујемо дружење уз разговор са представницима  ProCredit банке  и младим професионалцима који су своју каријеру започели управо кроз програм Младих банкара у Центру за развој каријере од 15 до  17 часова.

Причамо о каријери: "Програм младих банкара - корак у свет одговорног банкарства"

Позивамо вас на дружење и интерактивни разговор о Програму младих банкара, без презентација и предавања :) причамо и о процесу селекције кандидата, ЦВ-у и мотивационом писму, а имаћете прилику и да чујете које су то најчешће грешке у пријавама за посао или праксу.

Ако сте заинтересовани, пријавите се ОВДЕ, и видимо се у петак!

Важне напомене:

Није важно да ли имате радно искуство, већ да желите каријеру у овој области!

Није важно на ком факултету сте студирали, јер различитост је у моди!

Петак, 12. јун 2015.

• Плато испред Ректората, 12-14 часова: инфо-пулт ProCredit банке

• Центар за развој каријере, (ректорат 2.спрат) 15-17 часова: Причамо о каријери

За више информација или неко питање, можете нас контактирати на:

(034) 300 425 или razvojkarijere@kg.ac.rs

Више о програму Младих банкара можете видети овде.