Потписан Уговор о спровођењу стручне праксе између Универзитета у Крагујевцу и Magneti Marelli д.о.о. Крагујевац

Универзитет у Крагујевцу и компанија Magneti Marelli д.о.о. Крагујевац потписали су Уговор о спровођењу стручне праксе за дипломиране студенте основних и мастер академских студија Факултета инжењерских наука, Економског факултета и Природно-математичког факултета.

Кроз програме праксе, који ће бити реализовани уз подршку Униврзитетског центра за развој каријере и саветовање студената, дипломирани студенти основних и мастер академских студија Факултета инжењерских наука, Економског факултета и Природно-математичког факултета имаће практичну обуку уз надзор ментора у трајању од месец дана на конкретним програмима у компанији Мањети Марели.

По завршеној пракси, Универзитет у Крагујевцу издаће одговарајућу потврду о обављеној стручној пракси коју ће студенти моћи да користе у сврху даљег образовања или запошљавања.

Конкурси ће бити објављивани у складу са потребама компаније Мањети Марели.