Одржан састанак добродошлице за студенте на размени у оквиру Еразмус+ пројекта

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 12. фебруара 2019. године, одржан је састанак добродошлице за 14 студената са партнерских универзитета из Шпаније, Португалије, Пољске, Литваније, Естоније, Бугарске и Мађарске, који у току летњег семестра академске 2018/2019. године похађају наставу на студијским програмима Универзитета у Крагујевцу у оквиру Еразмус+ програма мобилности, добродошлицу на Универзитет у Крагујевцу пожелели су институционални Еразмус+ координатор проф. др Мирослава Петровић-Торгашев, проректор за науку, проф. др Слободан Милисављевић, проректор за међународну сарадњу, Еразмус+ координатори са факултета на којима студенти похађају наставу, као и колеге из Одељења за међународну сарадњу и праћење међународних пројеката.

Поред најважнијих информација о студирању на факултетима Универзитета у Крагујевцу, студенти су имали прилику и да се ближе упознају са историјом Универзитета и града Крагујевца.