ЦзРК Радионица Интервју са послодавцем на Факултету техничких наука у Чачку

У организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу, у петак 20. маја 2016. године на Факултету техничких наука у Чачку биће одржана радионица Интервју са послодавцем, која је намењена студентима завршних година основних и мастер студија.

Радионицу ће реализовати представници ProCredit банке, који ће студентима на конкретним примерима представити како изгледа разговор за посао/праксу и из перспективе послодавца указати на најзначајније смернице како да се што боље представите послодавцу и указати на најчешће грешке које приликом интервјуа треба избећи.

Заинтересовани кандидати моћи ће и да учествују у симулацији интервјуа и тако се припреме за свој будући наступ на разговору за посао/праксу.

Овом приликом биће представљен и ProCredit Entry Programme - програм који може бити почетак професионалног ангажовања у банци, а за који могу конкурисати студенти свих профила.