8. САЈАМ СТИПЕНДИЈА: ИЗАБЕРИ СТИПЕНДИЈУ ПО СВОЈОЈ МЕРИ

Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената са задовољством позива све студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу да 13. октобра 2016. године посете Сајам стипендија и информишу се о могућностима за академску мобилност и усавршавање у земљи и иностранству.

VIII Сајам стипендија под слоганом „Изабери стипендију по својој мери“, у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу, одржаће се у четвртак, 13. октобра 2016. године у холу Правног факултета у периоду 11 – 15 часова.

Сајам је права прилика да се сви заинтересовани студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу информишу о актуелним конкурсима за стипендије за студије и/или додатно усавршавање у земљи и иностранству, могућностима за студентску размену, волонтирање или обављање стручне праксе у иностранству, условима за учествовање у овим програмима и многим другим појединостима значајним за њихово даље образовање или развој каријере.

Учесници овогодишњег Сајма стипендија су:

• Министарство омладине и спорта – Фонд за младе таленте Републике Србије
  • Француски институт у Србији (Institute Francais) и Национална агенција за промоцију француског високог образовања у иностранству (Campus France)
  • Немачка служба за академску размену (DAAD)
  • Фондација Темпус - Еразмус + канцеларија у Србији
  • Фондација „Др Зоран Ђинђић“
  • Британски савет
  • Међународни академски центар
  • Представник универзитета Politecnico di Milano
  • Међународна студентска организација AIESEC, Локална канцеларија Крагујевац
  • Међународна студентска организација AEGEE, Локална канцеларија Крагујевац
  • Међународна студентска организација IFMSA, Локални комитет Крагујевац
  • ProCredit Банка
  • Интернет портал Stipendije.rs
  • S4WB претраживач стипендија за студенте из земаља Западног Балкана
  • Млади истраживачи Србије
  • Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у   Крагујевцу - организатор и домаћин Сајма

Посетите Сајам стипендија и уверите се и сами да просечна оцена није увек најбитнији фактор и да постоји стипендија по мери сваког студента!

САЈАМ СТИПЕНДИЈА - ЧЕТВРТАК 13. ОКТОБАР 2016. ГОДИНЕ
ХОЛ ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА   11- 15 часова