6. САЈАМ СТИПЕНДИЈА -

Драги бруцоши, студенти и дипломци,

На самом почетку академске године, за вас - праве информације!!!

Запамтите датум: уторак, 14. октобар 2014. и посетите 6. Сајам стипендија!

VI Сајам стипендија под слоганом „Изабери стипендију по својој мери“, у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу, биће одржан у уторак, 14. октобра 2014. године у холу Правног факултета у периоду од 11 - 15 часова.

Сајам је права прилика да се сви студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу информишу о тренутно актуелним конкурсима за програме мобилности студената, студентских размена, стипендија и могућностима за студирање и додатно усавршавање у иностранству, као и могућностима волонтирања и обављања стручне праксе.

Посетите Сајам и уверите се и сами да просечна оцена није увек најбитнији фактор, већ ваша мотивација и ангажовањe, и да постоји стипендија по мери сваког студента!

САЈАМ СТИПЕНДИЈА - УТОРАК 14. ОКТОБАР 2014. ГОДИНЕ
ХОЛ ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА   11- 15 часова