11. Сајам стипендија „Изабери стипендију по својој мери“

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу

организује

XI Сајам стипендија

Изабери стипендију по својој мери

уторак, 29. октобар 2019. године

хол Правног факултета Универзитета у Крагујевцу,

11-15 часова

У жељи да студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу информише о актуелним конкурсима за мобилност студената, студентским разменама и могућностима и предусловима за студирање и додатно усавршавање у иностранству, као и о актуелним конкурсима за усавршавање у земљи, програмима волонтирања и приликама за стручну праксу, Центар за развој каријере и саветовање студената једанаесту годину заредом организује Сајам стипендија под слоганом "Изабери стипендију по својој мери".

Студентима Универзитета у Крагујевцу своје програме за стипендирање представиће најзначајније домаће и стране институције и фондације. Посетиоци сајма имаће прилику да од излагача чују одговоре на сва питања везана за актуелне програме, начин пријаве и неопходну документацију.

Међу учесницима овогодишњег Сајма стипендија ће бити:

1. Министарство омладине и спорта – Фонд за младе таленте Републике Србије
2. Фондација Темпус - Еразмус+ канцеларија у Србији
3. Француски институт у Србији и Campus France – Национална агенција за промоцију француског високог образовања у иностранству
4.  Британски савет
5.  Међународни академски центар Београд
6.  Амбасада Сједињених Америчких Држава у Београду
7.  Портал www.stipendije.rs
8.  Представник Универзитета Politecnico di Milano и Ca' Foscari
9.  Комитет за међународну сарадњу студената медицине IFMSA Србија – Локални комитет Крагујевац
10. AIESEC Србија – Локална канцеларија Крагујевац
11. Euraxess Network Србија
12. Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу - организатор и домаћин СајмаАлумнисти Еразмус+ програма и страни студенти који су на размени на Универзитету у Крагујевцу.

Посетите Сајам стипендија и уверите се да просечна оцена није увек најбитнији фактор и да постоји стипендија по мери сваког студента!